Aquapark

Tobogány

Jsou k dispozici 2 tobogány se světelnými efekty, modrý je dlouhý 84 m, náročnost střední a s hloubkou dojezdu 0,3 m, oranžový  je dlouhý 53 m , náročnost střední, hloubka dojezdu je 0,3 m. Oba tobogány jsou pro děti od 10 let. Teplota vody v obou dojezdech je do 28°C. V tubusech se střídají tmavé části a světelné části.

Divoká řeka

Atraktivním zpestřením rekreačního bazénu v pavilonu vodních atrakcí je divoká řeka, kde se můžete nechat jen tak unášet vodním proudem, nebo se naopak pokusit plavat proti proudu. V tomto bazénu  jsou vytvořené slzy, kde si můžete udělat svoje vlastní vlny  a nechat se houpat. Hloubka bazénu je 1,1 m.

Divoká řeka

Vířivky

Vířivky jsou k dispozici dvě, jedna větší o objemu 9,7 m3, s možností 12 sedících návštěvníků na masážní lavici. 

Druhá je menší o objemu 7,5 m3, s možností 9 sedících návštěvníků na masážní lavici.

Vířivky jsou obloženy keramickou mozaikou, uvnitř je ve středu integrován bubler a na zádové straně opěradla jsou instalovány vodní masážní trysky.

Teplota ve vířivkách je udržována na hodnotě 34  – 36o C. Doba pobytu ve vířivkách je ze zdravotních důvodů doporučena na max. 20 minut.

Kneippův chodník

Kneippova lázeň je vodoléčebnou otužovací procedurou, která též zrychluje metabolismus. Podstatou Kneippovy lázně  je ochlazování a ohřívání nohou s použitím vody tzv.kontrastní lázni, kterou popsal Sebastian Kneipp.

Není striktně předepsáno pořadí, ve kterém má uživatel vstupovat do Kneippovy lázně ( teplá / studená ). Je doporučeno zvolna v bazénu přešlapovat z nohy na nohu a zhruba po 1 minutě ( individuální záležitost ) se překročí do sousedního bazénku. Teplý bazének bude mít vodu teplou kolem 40°C a studený bazének bude mít vodu kolem 10°C.

 

Dětské vnitřní brouzdaliště

Dětské brouzdaliště má hloubku 0,1m - 0,4m. Teplota vody je od 30 - 32°C a slouží pro děti od 1 roku do 6 let. V brouzdališti jsou dětské herní prvky např.hřib, skluzavka

Brouzdaliště